KÄES ON KALENDRITE TELLIMISE AEG - tellimus/päringu vorm siin

kalender 2015


 

Kolm Lõvi Facebook

Meie trump on multifunktsionaalsus!

Uued magnetid 25mm, erinevad värvid, erinevad tugevused ja võimalik panna peale oma pilt või logo.

magnetid 25mm erineva tugevusega

Uued märkide ja võtmehoidjate mudelid!

Eesti lipuga rinnamärgid
Vaata rohkem rinnamärkide rubriigist (RINNAMÄRGID).

 

Kolm Lõvi Trükikeskus on firma, kes oskab oma töödes kasutada erinevate trükitehnoloogiate võimalusi ja neid omavahel kombineerida. Püüame leida kliendile erinevate variantide seast sobivaima lahenduse, mis vastaks sobivale hinna-kvaliteedi suhtele. Näiteks kleebised saame valmistada neljas erinevas tehnoloogias:

LISAKS

 

 

 


QR-koodiga visiitkaart.

Abrasiivse kulumise vältimiseks on kleebisele võimalik lisada laminaadi kiht. Erikujuliseks saame kleebised lõigata või stantsida. Stantsimisel on kleebise liimi kaitsepaber kleebisega sama kujuga. Lõigatud kleebisel aga saab olla ühisel taustapaberil mitu või mitukümmend kleebist koos. Kleebistest loe lähemalt SIIT!
multfunktsionaalne

Oleme aastaid tegelenud visiitkaartide valmistamisega ning võime kinnitada, et isikupärastesse visiitkaartidesse panustatud raha ei ole kulu, vaid investeering, mis aitab Sinu äri edendada. Soovitame pühendada aega, et mõelda, millised võiksid olla Sinu ettevõtte visiitkaardid, ja teostada see parimal võimalikul moel. Meie kontoris saab vaadata erinevaid visiitkaartide näidiseid ja sirvida raamatuid, mis on heaks inspiratsiooniallikaks. Visiitkaartide tellimisel pakume laia võimaluste valikut. Valmistame visiitkaarte neljas erinevas trükitehnoloogias:

fooliumtrükk / fooliumi rullid

Visiitkaardile erikuju andmiseks saame kaardid stantsida või lihtsalt nurgad ümardada. Visiitkaartide viimistlemiseks pakume mitu erilahendust. Viimistluse valik sõltub juba kliendi soovidest ja disaineri tehtud kujundusest, kuid alati peab jälgima, et kavand ja valitud materjalid toetaksid teineteist. Visiitkaartidest loe lähemalt SIIT!

Tule vaata inspireerivaid näidiseid ja raamatuid!

 -------

Aknagraafika plotterlõikusega

Infot toimuvate kampaaniate ja sooduspakkumiste kohta saad lugeda UUDISTE alt.

tänavanimed ja majanumbrid
Kauakestvad tänavanime ja majanumbri viidad (täpsemalt siit).

KONTAKTI alt leiad meie kontaktandmed nind saad lähemalt tutvuda meie töötajatega.