Pakume ka erinevaid mobiilseid ekspositsioonisüsteeme firmalt Mark Bric, mis aitavad Sul oma müügisaali, tooteesitlust, messiboksi või kliendiüritust silmapaistvamaks muuta. Lisaks pakutavatele raamidele, kinnitustele, bännerisüsteemidele ja tugijalgadele valmistame neisse kogu vajaliku trükimaterjali (pildid, plakatid, kangad jms). Lisainfot toodete ja lisatarvikute kohta ning tootevideod leiad meie veebipoest SIIT!

Mark Bric asutati 1971. aastal ning on tänaseks kasvanud üheks juhtivaks väljapanekute ja messistendide materjalide väljaarendajaks ja tarnijaks. Firma eesmärk on olla juhtiv kvaliteetsete väljapaneku- ja ekspositsioonisüsteemide tootja, kaasaegsete ja innovatiivsete lahenduste pakkuja märgistamise, jaekaubanduse ja näituste korraldamisega seotud tööstuses. Kõik Mark Bric tooted on valmistatud kõrgemate standardite kohaselt ning parimatest saadavalolevatest materjalidest. 

BannerUp'i üles seadmisega saab hakkama ka üks inimene

Vastupidav kassett kaitseb bännerit ja kerimismehhanismi põrutuste ja kahjustuste eest – eriti paks alumiinium (1,8mm/0,070'') teeb sellest turu kõige vastupidavama toote.


 

 


SnapUp'i üles seadmine samm-sammult

 

 


Riiul kokkupanduna ja kandekott. SwingUp riiuli ülespanekuga saab hakkama ka üks inimene.


SwingUp ülespanduna

Tootekataloogi saab siit: www.trykikeskus.ee/markbric/mb-kataloog2012mai.pdf
Lisainfo http://www.markbricdisplay.com